Komfort půjčka


Účet zdarma můžete získat ihned

Využíváte platební bankovní styk? Pravděpodobně ano a pravděpodobně také platíte docela vysoké poplatky příchozí či odchozí platby, nebo za vedení běžného účtu. Neplaťte za bankovní poplatky víc než je zdrávo, nebo neplaťte vůbec. Běžný účet lze zdarma vyřídit ihned za pár minut a využít jej můžete třeba pro zaslání online půjčky ihned na účet.

U tradičních bank jej ale nehledejte

Velké a tradiční banky žijí právě z těchto poplatků a jsou docela strnulé v jejich snižování neb doknce ručení. Poplatky jsou pro ně velmi výnosným příjmem a neradi se jich zbavují. A když, tak stanovují podmínky, které je třeba dodržet, aby vám něco slevnili, nebo odpustili. Například počet transakcí, které musíte uskutečnit každý měsíc, nebo minimální limit pro výběry z platební karty. Pokud jste vážený klient a máte na účtu dostatečnu sumu, můžete si vyjednat individuální podmínky.

Běžný účet u nových bank

S novinkou vedení účtu zdarma přišli nové, inovativní banky před pár lety. Nejen že u nich nic za účet neplatíte, ale zdarma máte také příchozí a odchozí platby a někde také výběry z bankomatů. Ušetřit tak můžete stokoruny měsíčně, což je za rok už několik tisíc a to není málo.

Kde lze ihned získat běžný účet?

  • FIO BANKA
  • EQUA BANK
  • MBANK
  • AIR BANK

Pozor na podmínky a závazky

Každé zřízení účtu začíná podpisem smlouvy, ve které je uvedeno vše, na čem se s bankou dohodnete. Obsahuje také odkaz na sazebník poplatků. Věnujte svou pozornost před podpisem tomu, co podepisujete, jestli to koresponduje s tím, na čem jste se dohodli, nebo co znáte z reklamy. Pozor na ujednání o podmínkách pro vedení účtu zdarma.


Publikováno 6.12.2017